fbpx
Фонд соцстраху розмістив на своєму сайті кілька нових роз’яснень для страхувальників. Чи можливо при заповненні листка непрацездатності використовувати скорочена назва лікувального закладу та місця роботи?Скорочене найменування може використовуватися юридичною особою на рівні з повним в разі його затвердження установчими документами і внесенням відповідного запису в єдиний державний реєстр. Отже, за умови дотримання вимог зазначених актів законодавства при оформленні листків непрацездатності в закладах охорони здоров’я разом з повною назвою може використовуватися скорочене найменування юридичної особи, як самого установи охорони здоров’я, так і організації, установи, підприємства. Можливо використовувати лікувально – профілактичними установами факсиміле підпису головного лікаря при оформленні листків непрацездатності застрахованим особам поза межами постійного місця проживання та роботи?Пунктом 3. 8 Інструкції № 532 передбачений порядок заповнення листків непрацездатності особам, у яких тимчасова непрацездатність настала поза постійним місцем проживання і роботи. Так, листок непрацездатності зазначеним особам видається за підписом головного лікаря, що засвідчується круглою печаткою закладу охорони здоров’я. Використання факсимільного підпису головного лікаря Інструкцією № 532 не передбачено. Запис здійснюється у графі “Видачу листка непрацездатності дозволяю” із обов’язковим записом у медичних картах амбулаторного чи стаціонарного хворого.

За матеріалами ligazakon.ua